MENTÖRLÜK


Programa dahil olan tüm öğrencilerin tecrübeli birer mentörü olacak. Mentörün sana koçluk ve danışmanlık yaparak, kişisel deneyim ve bilgi birikimini sana aktararak karar vermene, harekete geçmene ve kendini geliştirmene yardımcı olacak.


PART TIME ÇALIŞMA FIRSATI


Program dahilinde ilgili departmanlara yerleştirilerek mezun olana kadar part time olarak çalışabilecek, gerektiğinde uzaktan destek verebilecek, araştırmalar yaparak kendini geliştirebilecek ve çalışmalarının karşılığında bir ücret alacaksın.


SOSYAL SORUMLULUK
KHAN ACADEMY TÜRKÇE


STFA tarafından desteklenen ve kar amacı gütmeyen bir sosyal girişim olan Khan Academy Türkçe’nin gönüllüleri arasına katılarak hem dünyanın en büyük dijital öğrenme platformunu kendi okulunda temsil etme, hem de eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmeyi amaçlayan bir gönüllülük hareketinde rol alma şansı yakalayacaksın.


PROJE GÖREVİ

Öğrencilerden gruplara ayrılarak birer proje hazırlamaları ve raporlarını üst yönetime sunmaları beklenecek. Burada kendini göstermek için iyi bir fırsat yakalayacaksın.


ŞANTİYE TECRÜBESİ

Yaz tatili sırasında, STFA’nın mevcut projelerinde görevlendirilerek saha çalışmasını deneyimleyebileceksin.


İŞE ALIM

Staj süresince performanslarınız yakından takip edilecek ve yöneticilerinden gelen geri bildirimler dikkate alınacak. Programı başarıyla tamamlayan öğrencilere, şirketin o günkü ihtiyaçları ve kontenjan dahilinde tam zamanlı iş teklifi yapılacak.